У найближчі сорок років Бангкок може піти під воду

фото: Paulaphoto.com

У інформвиданні “AFP” повідомляють, що в Таїланді підвищення температури повітря спричинило аномальні погодні умови. Серед них циклони, потужність яких перевищує допустиму норму, нестабільні опади та часті посухи, також більш часто трапляються повені. При цьому наголошується, що висока ймовірність того, що з часом ситуація буде тільки погіршуватися.

Світовий банк у своєму звіті інформує про те, що близько сорока відсотків території столиці Таїланду опиниться під водою вже до 2030 року. Причиною такого явища виступають ненормовані опади, а також різкі зміни погодних умов.

Представник міжнародної неурядової екологічної організації «Грінпіс» Тара Буакамбри повідомила, що на даний момент Бангкок щорічно опускається під воду майже на два сантиметри. При цьому, існує ймовірність того, що в найближчі роки кількість й потужність повеней в столиці зросте.

При цьому, громадяни, які проживають у столиці, розповіли, що ще сім років тому через мусони, які стали причиною великої кількості повеней, п’ята частина міста була затоплена.

Нині, в уряді Таїланду намагаються знайти рішення для боротьби з наслідками нестабільних кліматичних умов. Зараз будується мережа каналів, протяжність якої сягає двох тисяч шестисот кілометрів. Вона оснащена насосно-компресорними станціями, а також тунелями, які знаходяться під землею. Така мережа стане в пригоді для боротьби з водою в тому випадку, якщо прогнози все-таки підтвердяться.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*