Мей заперечує можливість повторного референдуму в Великобританії

фото: i.ytimg.com

На сторінках британського видання The Sunday Telegraph з’явилася стаття, в якій прем’єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей висловила категоричну позицію з приводу Brexit. Вона заявила, що не має наміру відхилятися від початкового плану і йти на поступки політичним опонентам. За словами Мей, вимога повторно провести референдум є обурливою зрадою демократії.

Британський прем’єр-міністр зазначила, що пріоритетним завданням є вихід з ЄС на таких умовах, які дозволять Великобританії уникнути економічних потрясінь. Зокрема, в ході переговорів Сполучене Королівство планує запропонувати ЄС створити зону вільної торгівлі. Євроскептики впевнені, що подібна пропозиція поставить Британію в залежне становище від ЄС, тому необхідно повністю розірвати відносини.

Мей засуджує позицію своїх політичних опонентів, оскільки вважає, що повторний референдум і жорсткий Brexit не відповідають національним інтересам держави. Вона впевнена, що переговори з ЄС будуть складними, проте в разі успіху вдасться забезпечити розвиток економіки та зберегти демократичні інститути.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*