Російська співачка має намір повернути собі право в’їзду в Україну

фото: www.livestory.com.ua

Зірка російської естради Наташа Корольова заявила, що оголошена їй заборона на в’їзд в Україну є безпідставною та незаконною. Співачка має намір опротестувати рішення СБУ в Європейському суді з прав людини, куди вона вже подала відповідний позов. Корольова висловила надію, що суд стане на її бік, оскільки немає об’єктивних причин для заборони на в’їзд в Україну.

Корольова повідомила, що не володіє інформацією з приводу того, чи почав суд розглядати її позов. Співачка лише підтвердила той факт, що необхідні документи відправлені. Корольова вважає, що при винесенні рішення суд повинен керуватися «здоровим глуздом», а не емоціями та суб’єктивним баченням проблеми. Вона заявила, що всі звинувачення в її адресу є помилковими і сподівається на те, що переможе правда.

Нагадаємо, що Наташа Корольова отримала документи про заборону на в’їзд в Україну в 2016 р. Згідно з рішенням СБУ співачка не має права перетинати територію України протягом 5 років. Виняток зробили в 2017 р., коли в Україні проходили похорони родички Корольової, які їй дозволили відвідати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*