Тимошенко планує зробити ставку на підприємництво

фото: newsone.ua

На своїй Facebook-сторінці Юлія Тимошенко, яка представляє партію «Батьківщина», написала, що при розробці та впровадженні в Україні Нового економічного курсу планує, насамперед, враховувати інтереси підприємців. На думку Тимошенко, саме сектор підприємництва протягом останніх кількох років забезпечує фінансування реформ, медичних проектів, освітньої сфери тощо.

Тимошенко підкреслила, що при Новому економічному курсі підприємництво стане надійною фінансовою опорою для держави, а не джерелом неконтрольованого викачування грошей. Вона додала, що навіть сьогодні, коли відсутні сприятливі умови для ведення бізнесу, підприємці «немов Атлант» тримають економіку на своїх плечах. Перш за все, забезпечують робочі місця, а також фінансують основні сфери діяльності держави (медицина, освіта, інфраструктура, армія).

За словами Тимошенко, при Новому економічному курсі будуть виконані вимоги підприємців щодо створення чесної податкової системи, справедливої конкуренції, відкриття доступу до інвестицій і поваги до приватної власності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*