Google викупила у MasterCard дані користувачів

фото: images.assettype.com

З’явилася інформація, що вже рік корпорація MasterCard передає компанії Google дані про покупки своїх клієнтів. Відповідний договір був підписаний після 4 років переговорів. Відповідно до його умов, Google отримує інформацію про покупки, які здійснюють власники карток MasterCard. При цьому враховуються саме ті товари, рекламу яких користувачі побачили через пошукову систему Google.

У компанії Google пояснили, що нововведення спростить процедуру відстеження ефективності реклами. Якщо раніше для складання статистики зверталися до даних Google-карти та інших сервісів, то тепер достатньо, аби власник MasterCard перейшов по рекламі в пошуковій системі і здійснив покупку.

Представники компаній не прокоментували той факт, що договір діє вже рік, а відомо про нього стало тільки нещодавно. Єдина заява, яка надійшла від представника корпорації MasterCard, стосується того, що інформація про індивідуальні транзакції і анкетні дані користувачів не передаються. У компанії Google додали, що користувач може вимкнути функцію, яка дозволяє відстежувати дані про покупки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*