Нардеп розповів, чому криза в Україні поглиблюється

фото: i.ytimg.com

Народний депутат України Роман Семенуха випустив черговий відеоблог, в якому пояснив, чому економічна ситуація в країні як і раніше критична, попри спроби уряду виправити ситуацію. На думку нардепа, Кабмін вибрав неправильну стратегію виведення України з «боргової ями». Крім того, негативно відбивається брак надходжень до державного бюджету.

Семенуха зазначив, що однією з головних проблем в Україні є зовнішній борг, який продовжує збільшуватися. Це відбувається через те, що уряд намагається виплатити борги іноземним партнерам за рахунок нових кредитів. Таким чином, нинішні 300 млрд. гривень боргу можуть значно збільшитися після того, як Україна отримає черговий транш від МВФ. Нардеп зазначив, що навіть підтримка МВФ під питанням.

На думку Семенухи, Україна домоглася співпраці тільки завдяки тому, що створює видимість проведення реформ. Тому якщо незабаром не з’являться результати реформування, МВФ може припинити співпрацю.
Нардеп додав, що не менш важливою проблемою є нестача грошових надходжень до бюджету держави. На сьогоднішній момент уряд недоотримав 5 млрд. гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*