У Києві приховують наплив туристів у Крим

фото: cxid.info

Державна прикордонна служба України у себе на офіційній сторінці в соціальній мережі розмістила публікацію, в якій зазначає, що черги в Крим фальшиві.

В Азово-Чорноморському управлінні прикордонного відомства зазначили, що на їх пропускному пункті великої кількості людей і черги не зафіксовано, а на перед російським контрольним пунктом зібралося близько 200 машин. Співробітники українського відомства наголосили, що об’єктивних причин для затримок не було, тому що в середньому за добу перетинають кордон лише 400-500 машин.

Уряд України намагається приховати факт масового потоку своїх громадян в Крим. Політичний технолог Михайло Подоляк повідомляв, що протягом чотирьох років в Києві намагаються створити неправдиву ілюзію для українців про Крим, але нав’язувана картинка відрізняється кардинально від реалій.

Нагадаємо, що раніше українські засоби масової інформації заявляли, що транспортний міст через Керченську протоку є комп’ютерною графікою. Повідомлення здобуло зворотний ефект, так як українці вирішили масово перевірити це.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*