У Франції стурбовані ситуацією в сирійській провінції Ідліб

фото: i.ytimg.com

На думку керівника французького МЗС Жан-Ів Ле Дріана, Башар Асад переміг у збройному конфлікті на території Сирії, але «не домігся миру». Він розповів, що ситуація в провінції Ідліб, яка все ще перебуває під впливом опозиційних сил, примушує насторожитися.

Жан-Ів Ле Дріан підкреслив, що в провінції опозицію взяли в «котел» урядові війська і їх прихильники. В Ідлібі найбільш зруйнована інфраструктура, яка знаходиться під впливом опозиційних військ. І початок зачистки створить саму масштабну гуманітарну катастрофу громадянської війни в Сирії. Керівник французького МЗС сказав, що бої за Алепо не зрівняються масштабами з майбутньою катастрофою. Також відмітив, що 800 тисяч жителів провінції будуть змушені покинути територію.

Жан-Ів Ле Дріан зробив заяву, що необхідно втручання інших країн, щоб допомогти врегулювати конфлікт мирним шляхом. В той же час, голова оборонного відомства Сирії Алі Айюб розповів, що провінцію будуть повертати усіма можливими способами як мирними, так і за допомогою зброї.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*