У Німеччині правоохоронці вдалися до нацистського привітання

фото: i.ytimg.com

Інформвидання Reuters повідомило, що в одному з німецьких міст Баварії двоє правоохоронців використали привітання, яке свого часу було характерне для нацистів. Відзначається, що у маленькому містечку Розенхайм співробітники правоохоронних структур виказували антимігрантські лозунги та «зігували». Також відомо, що до їх дій приєднався й охоронець закладу, хоча він повинен був зупинити поліцейських.

В закладі один із відвідувачів подзвонив до правоохоронних органів та розповів про ситуацію, яка склалася в барі. Поліція Німеччини прийняла рішення на певний час відсторонити правоохоронців від служби. Політичні діячі країни звертаються із закликом боротися з жорстокістю стосовно мігрантів після того, як стався конфлікт між скінхедами та поліцейськими. Під час конфлікту одна особа отримала смертельне поранення. В організації нападу висунули підозру двом біженцям.

Відзначимо, що відповідно до Конституції ФРН, демонстрація нацистських символів та привітань повинна розцінюватись як злочин. Крім цього, подібний випадок лише загострить наявні спори щодо расизму та активізації ультраправих рухів у країні, після того, як туди прибули багато мігрантів, більша частина яких є мусульманами.

Голова німецького уряду Ангела Меркель демонструє ліберальну позицію стосовно мігрантів. За останні роки Німеччина прийняла понад півтора мільйона біженців. Такий значний потік мігрантів посприяв зміцненню підтримки партії «Альтернатива для Німеччини». В минулому році представники партії стали членами парламенту та заявили, що іслам – це несумісна с Конституцією ФРН релігія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*