Порошенко запевнив журналістів у своїй перемозі на виборах

фото: storage1b.censor.net

Кореспонденти вітчизняного інформвидання “Українська правда” повідомляють, що в ході інтерв’ю чинний український голова Порошенко заявив, що якщо він піде на вибори, то здобуде перемогу. Хоча ще на початку липня президент, вітаючи кореспондентів з їх професійним святом, відмовлявся ділитися своїми планами.

Один з журналістів несподівано поставив питання президенту про те, чи збирається він балотуватися ще на один термін. Український лідер відразу став дуже серйозним та на емоціях відповів, що ще не вирішив, чи братиме участь у виборах, але запевнив журналістів, що якщо він й піде на вибори, то неодмінно виграє.

За інформацією ЗМІ на сьогоднішній день чисельність працівників виборчого штабу чинного голови становить чотири людини. У виборчий штаб входить заступник голови адміністрації лідера Віталій Ковальчук, в його обов’язки входить робота з губернаторами та представниками ОДА. Ще одним співробітником штабу є заступник голови партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко, в його обов’язки входить керівництво осередками партії в регіонах, а також прямий вплив на мажоритаріїв. В обов’язки нардепа та члена партії «БПП» Ігоря Гриніва входить змістовний аспект рекламних роликів, плакатів тощо. Останнім співробітником штабу президента є міністр інформполітики Юрій Стець.

Близьке оточення лідера вірить, що він зможе зустрітися з Тимошенко у другому турі президентських перегонів. Однак у зв’язку з падінням репутації, зниженням рівня довіри з боку населення, а також у зв’язку з появою нових кандидатів, таких як Вакарчук та Зеленський, така віра в президента вже до зими може вичерпатися.

Джерело з близького оточення голови інформує, що президент не вміє програвати, та якщо у нього з’являться сумніви щодо перемоги на майбутніх виборах, то він просто відмовиться від участі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*