Експерти прокоментували приїзд Порошенко на похорони Маккейна

фото: www.volynnews.com

Колишній постпред Сполучених Штатів в ООН Саманта Пауер на сторінці в соціальних мережах написала, що присутність українського лідера Порошенко на похованні американського сенатора Маккейна – це свого роду послання російському лідеру Путіну.

При цьому вона повідомила, що сенатор завчасно підготував свої похорони, та зовсім не просто так він розпорядився, щоб український лідер розмістився біля керівника НАТО. Постпред вважає, що таким чином сенатор залишив послання Трампу та Путіну й спробував дати їм зрозуміти, що США не залишать своїх друзів. У свою чергу, на прощальній церемонії український голова висловив подяку сенаторові за підтримку, яку той надавав Україні.

Пізніше російський аналітик Руслан Осташко висловив свою позицію щодо висловлювання Пауер. Він упевнений, що візит Порошенка на похорон сенатора в черговий раз доводить той факт, що він є лише маріонеткою в руках Штатів. Осташко також ставить питання про те, чи був Маккейн другом українській державі. Він упевнений, що більша частина українців не зможуть дати позитивну відповідь на це питання.

Експерт підкреслив, що заяви американців стосовно того, що такі дії є посланням російському лідерові – це лише спроба Штатів зберегти обличчя в невигідних для них умовах. Санкційні заходи результатів не приносять, Трамп досі, на думку преси, залишається агентом Кремля. При цьому аналітик підкреслює, що присутність Порошенка на похованні вигідна лише йому самому, оскільки цей факт стане ще одним інструментом у боротьбі за владу в президентських виборах наступного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*