Юлія Тимошенко виступила з дуже різкою промовою на адресу уряду

фото: file.liga.net

Сьогодні, 3 вересня, відбулось Засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.
Так, лідер партії «Батьківщина» обурена тим, що цілих 4,5 роки усі мовчали про скасування Договору про дружбу з Росією, а перед початком виборчої компанії на посаду Президента України, раптом згадали.

«Ми бачимо, як стрімко зростає торгівля з країною-агресором, як експорт так і імпорт, як йде торгівля товарами військового призначення. Завдяки розслідуванням журналістів, бачимо, як Президент нашої країни веде приватну торгівлю з Росією нафтопродуктами, зрідженим газом й так далі», – відзначила Тимошенко.
Дивлячись на те, що Президентська компанія вже на марші, Юлія Володимирівна пропонує усім кандидатам у Президенти підписати Меморандум щодо незмінності курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію та відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

«Війна – це війна, а не АТО чи щось інше. Крим та Донбас – це Україна!»,– зазначила Тимошенко.
Також, вона обурена тим, що Проект про денонсацію дружби з країною-агресором тільки ставиться на питання, а не на голосування. Бо, як відомо, цей Проект був внесений до Парламенту ще у 2015 році.

У ході свого виступу Тимошенко заявила, що «Прямий» канал, куплений у сина Януковича через підставних осіб Порошенко, зараз порушує усі санкції, які увесь світ започаткував проти країни-агресора.

«Сьогоднішня передостання сесія є вкрай небезпечною, для того, щоб забрати всю стратегічну державну власність, через угоду про концесію та розпродати усю українську землю. Я запевняю, що усі законопроекти будуть публічно оголошуватися, щоб не дати забрати українську власність, у цей «темний» період перед виборчою компанією. Усі, хто продає та купує вкрадене, будуть відповідати по Закону», – заявила вона.

Лідер парії закінчила свою промову тим, що пропонувала внести Проект постанови про відправлення у відставку уряду, як тільки ними буде прийнято рішення щодо підвищення ціни на газ.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*