В американських ЗМІ Крим назвали російським

фото: meridian.in.ua

Аналітичне видання The National Interest випустило статтю, в якій згадуються історичні корені Криму та говориться, що Київ не зможе повернути його до складу України. Оглядач видання Дуг Бэндоу підкреслив, що левова частка населення Криму є росіянами і завжди прагнула повернутися до складу Росії.
Бэндоу зазначає, що публічні заяви західних політиків, що Крим є українським, проголошуються в очікуванні поступок з боку Росії.

Політичний експерт Євген Бень, у свою чергу, повідомив, що світова спільнота поступово починає погоджуватися з тією думкою, що Крим є невіддільною часткою РФ. Нещодавно Трамп заявляв, що екс-президент Обама винен у втраті Криму, оскільки російський лідер не ставився до нього, як до рівного, зазначив політолог. І також підкреслив, що санкції є великою перешкодою для визнання півострова.

Відзначимо, що голова Сполучених Штатів Дональд Трамп розмовляючи з учасниками «Великої сімки» проговорився, що Крим є частиною Росії, оскільки його населення розмовляє російською.

Нагадаємо, у 2014 році на території півострова був проведений референдум, де 96% кримчан проголосували в бік Росії, а в Севастополі – 95%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*