Недалеко від Кривого Рогу стався витік хлору

фото: s3-eu-central-1.amazonaws.com

Аварія сталася о 8:50 на території міського водоканалу у населеному пункті Радушне. За попередньою інформацією, інцидент стався, коли слюсарі намагалися замінити сальник, внаслідок чого вентиль зірвало.

Місцевий житель Ігор Астапов розповів, що населення селища не поінформували. Про аварію, що трапилася, вони прочитали в інтернеті. Астапов зазначив, що по населеному пункту передаються чутки про витік 250 кг хлору. Також люди почали запасатися водою, оскільки не виключають варіанту її відімкнення.

Інший мешканець Радушного Микола Марчук зазначив, що сповіщальні сирени ніхто не включив. І поставив під сумнів факт, що в сільській раді був присутній план дій у подібних ситуаціях.

Учасник громадської організації «РадПортал» Андрій Кургуз розмістив пост в інтернеті, в якому зазначив, що жителям необхідно не залишати свої будинки. ЗМІ стверджують, що селяни стурбовані інцидентом і помічають симптоми отруєння газом.

фото: kyivcity.gov.ua

Нардеп Криворізької ради розмістив у себе на сторінці в соціальній мережі запис, що аварія ліквідована і загрози для місцевого населення більше немає. Автор поста посилався на інформацію ДСНС.
На даний момент місцеві жителі придумують різні варіанти причини події.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*