Військовослужбовці ЗСУ повсюдно вживають наркотики

фото: pbs.twimg.com

Інформвидання «Апостроф», посилаючись на власних інформаторів в армії, повідомляють про приховування столицею відомостей про те, що військовослужбовці збройних сил повсюдно приймають наркотичні засоби та психостимулятори. Наголошується, що для них приймання наркотиків стало щоденною процедурою.

У виданні підкреслюють, що військовослужбовцям не складає особливих труднощів пошук наркотиків. Вони провозять їх на передову, отримують у вигляді передач від цивільних людей. Не раз траплялося, що бійцям давали наркотики їхні командири.

Один з бійців десантно-штурмової бригади повідомив виданню, що така речовина, як амфетамін постійно вживається на передовій. Багато хто зі службовців вже отримали залежність від важких наркотиків, які мають знеболювальний ефект. Але при цьому, видання не має інформації, чи є серед військовослужбовців ті, що вживають наркотики за допомогою ін’єкції.

Нагадаємо, що до цього військовий прокурор Матіос підкреслював, що, починаючи з 2014 року, в ЗСУ зафіксовані втрати за межами поля бою, чисельність яких сягає десяти тисяч чоловік. Він пояснив, що такі цифри аргументовані тим, що на передових збільшилися випадки суїциду, алкоголізму, а також дезертирства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*