Гройсман не обізнаний про розбіжності між ГПУ та Держприкордонслужбою

фото: news.pn

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в рамках візиту в Київську область сказав журналістам, що не обізнаний про розбіжності між ГПУ та Держприкордонслужбою. Він зазначив, що для ефективної протидії контрабанді в країні необхідна злагоджена праця між ГПУ та іншими правоохоронними органами.

21 серпня керівник ГПУ Юрій Луценко зробив заяву, що з території ТОВ “Вистсел” було вкрадено 37 контейнерів, які там перебували на збереженні. Він зазначив, що в цьому винні співробітники митниці, оскільки фургони з товаром заїжджали через центральний в’їзд Одеської митниці. В ході встановлення місця перевезення крадених товарів знайшли 100 000 тон тканини, яка була не врахована, на 315 складських приміщеннях Одеської та Харківської областей.

Наступного дня, виконувач обов’язків керівника ДФС Мирослав Продан на час розслідування справи усунув голову Одеської митниці. Він зазначив, що пошуки та арешт товарів проводили тільки члени ДФС. Продан зазначив, що підозрює співробітників ГПУ у співучасті.

Після заяви Продана прес-секретар голови Генпрокуратури опублікувала наказ, за яким фігурант в справі про контрабанду Сергій Сердюк не є співробітником ГПУ, оскільки був скорочений з посади Юрієм Луценко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*