Савченко відмовила слідчим у співпраці

фото: s3-eu-central-1.amazonaws.com

Після чергового засідання суду обвинувачена в спробі здійснення теракту Надія Савченко прокоментувала свою відмову в сприянні слідству. За словами депутата Верховної Ради, вона не бачить сенсу у співпраці зі слідчими, навіть попри пропозицію щодо зменшення терміну ув’язнення.

В результаті відмови, прокуратура висунула вимогу продовжити термін арешту Савченко і подала відповідне клопотання до суду. Засідання суду, на якому буде розглянуто вимогу прокуратури, відбулося 3 вересня.
За словами Савченко, від одного зі слідчих їй надійшла пропозиція підписати угоду і в майбутньому сприяти проведенню слідства в обмін на зменшення терміну ув’язнення. Якщо зараз їй загрожує позбавлення волі щонайменше на 5 років, то сприяння слідству дозволило б розраховувати на 4,5 роки тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, що Надію Савченко звинувачують в плануванні терактів в столиці України. У прокуратурі впевнені, що вона мала намір провести теракт в будівлі Верховної Ради й таким чином поставити під загрозу життя сотень людей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*