Тимошенко закликала підписати меморандум про євроінтеграцію та війну на Донбасі

фото: ukranews.com

У Верховну Раду України 3 вересня надійшла пропозиція підписати меморандум, який би на законодавчому рівні закріпив бажання України стати членом НАТО та Евросоюзу, а також визначив ситуацію на Сході України як війну, а не збройний конфлікт. Дана пропозиція надійшла від лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка закликала підписати меморандум для добробуту держави.

За словами Тимошенко, меморандум дозволить продемонструвати серйозність намірів України у питанні інтеграції до ЄС та Північноатлантичного альянсу. Тимошенко додала, що, нарешті, необхідно визнати факт війни на Донбасі. Це дозволить проводити більш ефективну політику в плані відновлення територіальної цілісності України. Окупований Росією Крим та непідконтрольні території Луганської та Донецької областей вона назвала частинами України, які незабаром повинні бути повернуті.

У своєму зверненні до Верховної Ради Тимошенко зазначила, що якщо уряд України підвищить тарифи на газ, як того вимагає МВФ, парламент повинен піти на жорсткі заходи й розпустити його.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*