Порошенко має намір покласти край перебуванню ЧФ Росії в Криму

фото: informator.news

3 вересня до Верховної Ради України надійшла пропозиція внести в Конституцію поправки, які б заборонили базування Чорноморського флоту Російської Федерації в Криму. Ініціатором даної пропозиції став президент України Петро Порошенко.

У разі якщо Верховна Рада прийме дану пропозицію, військово-морські бази, розташовані на території України, більше не будуть надаватися в оренду іноземним збройним силам. Перш за все, це торкнеться Чорноморського флоту Російської Федерації, який базується в Криму. Таким чином, договір, підписаний у 2010 р. за президентства Віктора Януковича, буде анульовано. За умовами угоди ЧФ Росії мінімум 25 років міг базуватися біля берегів Кримського півострова з правом продовження цього терміну. Україна у свою чергу отримувала знижку на газ.

Нагадаємо, що Україна вважає незаконним приєднання Кримського півострова до Російської Федерації та називає дії Росії «окупацією». Зі свого боку президент РФ Володимир Путін заявив, що Крим належить Росії, і це питання не обговорюється.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*