В’язні влаштували бунт в Мелітопольському СІЗО

фото: image.inforesist.org

Черговий бунт ув’язнених стався в Україні. Цього разу дана доля спіткала Мелітопольське СІЗО. На офіційному сайті Запорізького відділення поліції з’явилася інформація, що 2 вересня в Мелітопольському СІЗО в’язні спробували влаштувати бунт, чим порушили порядок в установі. У поліції повідомили, що на сьогоднішній момент ситуація стабілізована, постраждалих немає.

У повідомленні прес-служби зазначено, що ув’язнені пошкодили камери, за допомогою яких здійснювалося відеоспостереження, і намагалися вибити двері. Після того як працівникам СІЗО вдалося встановити порядок, ув’язнені спробували нанести собі тілесні ушкодження. Медики надали своєчасну допомогу, у зв’язку з чим, в’язні уникли госпіталізації. У поліції додали, що для встановлення порядку в СІЗО не виникло потреби у залученні спецпризначенців.

Відносно ув’язнених, які спробували влаштувати бунт, порушено кримінальну справу за фактом чинення опору правоохоронцям. Для з’ясування подробиць інциденту ініційовано проведення службового розслідування.

За даними джерел, на межі бунту знаходяться практично всі пенітенціарні заклади в Україні. Причин завжди кілька, але є одна, яка може зіграти не останню роль: після прийняття на посаду Юрія Луценка, в даній системі не було здійснено жодних реформ. Зарплати залишилися без змін, постачання в’язниць огидне, забезпечення службовців практично відсутнє. Деякі експерти вважають дану поведінку помстою генерального прокурора тим, хто над ним наглядав, поки сам Луценко був ув’язненим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*