Клімкін прокоментував ситуацію із трудовою міграцією

фото: hyser.com.ua

Майже мільйон українців виїжджає за кордон, щоб заробити грошей для своїх сімей, повідомив глава МЗС Павло Клімкін. За його словами, дана ситуація досягла вже катастрофічних масштабів.

Клімкін припустив, що не варто очікувати змін найближчим часом. Також глава МЗС додав, що в Польщі проживає майже півтора мільйона громадян. Раніше, навесні цього року він стверджував, що в Російській Федерації знаходиться три мільйони українців.

Видання Bloomberg інформувало, що трудова міграція почалася в Україні три роки тому, а зараз вже закінчується робоча сила в країні. Свої висновки видання базувало на статистичних даних, наданих державами та рекрутинговими фірмами. В першу шістку країн (Польща, Росія, Чехія, Білорусь, Італія, США), які популярні для трудової міграції у громадян України, переїхало більше мільйона чоловік. Наприклад, Польща запрошує до себе українських робітників промислової сфери.

Колишній керівник українського оборонного відомства Анатолій Гриценко також висловився з приводу ситуації, що виникла, назвавши її національною катастрофою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*