Мітинг українців під стінами Верховної Ради

фото: Youtube.com

Економічна ситуація у нашій державі позначилася не тільки на низькому рівні життя громадян, але й на коштах, які раніше виділялися нашою країною на лікування хворих українців за кордоном. Саме тому знесилені громадяни вийшли на мітинг під стіни Верховної Ради з вимогою до депутатів прийняти новий Закон, який дозволив би виділити додатково 300 млн грн на лікування українців у закордонних лікарнях. Зокрема, мова йде про трансплантацію органів.

Пацієнти, яким необхідно термінове лікування прийшли з плакатами, щоб депутати звернули на них увагу і прийняли правильне рішення. Проте, в якийсь момент, на протестувальників накинулися співробітники поліції та охоронці. Бійні вдалося уникнути, оскільки відстояти право людей на протест допомогли народні депутати.

Люди не вимагають багато, лише збільшити фінансування програми лікування за кордоном, де проводять ці операції.

Трансплантація органів – це далеко не найдешевша операція. Її вартість за кордоном становить десятки тисяч доларів, а в інших клініках і сотні тисяч… Тому, громадяни заявили, що будуть стояти біля Ради до тих пір, поки їх питання не вирішиться.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*