Baby-box скасовується?

фото: Politeka.net

Щедрий український уряд з вересня місяця прийняв рішення видавати породіллям так званий «бебі-бокс» – пакет малюка. Це не залежить від статусу породіллі, і скількох малюків вона народила – кожному маленькому українцю передбачена дана допомога.

В пакет входить все, що потрібно малюкові в перші дні його життя – від шапочки до підгузників. Вартість такого бебі-боксу 5 000 гривень.
Але як же виглядає ситуація з цими пакетами для малюка в реалії?

Після пафосної презентації уряду пакету для новонароджених, чиновники внесли деякі зміни в терміни видачі, тепер «baby-box» будуть видавати протягом 30 днів з народження дитини. Але ситуація з цією допомогою ще більш ускладнилася тим, що батьки, у яких з’явився на світ дитина у вересні, не можуть отримати так званий пакет малюка, тому що, після виписки породіллі пропонують написати заяву на його отримання. З цією заявою батьки повинні йти в управління соцзахисту, але там їх теж ніхто не чекає.

Річ у тому, що в постачанні бебі-боксів долучена спецагенція ООН. Як пояснюють у відомстві, зараз вони працюють над документами та з постачальником, який виграв тендер на постачання дитячих пакетів.

Як запевняють в Управлінні з обслуговування проектів, що перша партія дитячих пакетів повинна надійти в пологові будинки України вже в середині вересня в кількості 30 000 штук.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*