«Скоро ми побачимо Гройсмана в метро і Ляшка в трамваї…»

фото: www.5.ua

Президент Порошенко вирішив влаштувати невелику піар-кампанію зі свого повернення з похорону сенатора Маккейна. Як би «випадковий» пасажир бізнес-класу побачив відомого сусіда, зробив фото і виставив у себе в фейсбуці. Цим «випадковим» пасажиром виявилася Екатерина Козориз.

Даний пост у фейсбуці за 2 дні набрав більш ніж 200 переглядів. Коментарі користувачів показують однозначну недовіру громадян до свого президента.
Один з користувачів фейсбук Анна Зубарева пише: «Ой, якщо навіть проїде в громадському транспорті, зроблять з цього цілий вчинок героя. Роздують в цілий фільм. У нас все «показушно» робиться, а не для справи, не для того, на жаль, як Ви пишете, щоб дізнатися, чим народ живе ».

Коментує Паша Поліщук: «На що тільки не підеш перед виборами, щоб рейтинг зростав. Скоро ми побачимо Гройсмана в метро і Ляшка в трамваї … »

«А Юлька, щоб всіх переплюнути, буде переводити бабусь через дорогу, і розносити пенсію», – додає Любомира Одосій.

Любов Лесив зазначила: «Це не круто … а круто в маршрутці в час пік … з рюкзаком пішки й перекусом у фастфуді. А все інше – акторська гра ».

Тетяна Плющенко Дробниця: «А масовку, на всякий випадок, посадили трохи далі. Хоча вона вся своя (масовка), щоб раптом ніхто в обличчя не плюнув. Він уже опустився до такого дешевого піару … і навіть немає розуму, щоб придумати щось своє, а не повторювати за людьми».

Як видно з коментарів, піар по-єльцинські у Петра Олексійовича не вдався. Та й громадяни України, навіть ті, які щиро підтримали Майдан, тепер сумніваються в правильності свого вибору.
Попереду президентські вибори в Україні, народ ще не раз помітить за провідними політиками брехливість їх піару.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*