Німецькі депутати не злякалися погроз українського посла

фото: germany.mfa.gov.ua

Андрій Мельник, посол України в Німеччині, висловив прикрість, що в Німеччині відсутні закони і можливості для покарання німецьких політиків. Посол України бажав би реальних покарань для тих депутатів Німеччини, які не так давно відвідали Крим.

За словами Андрія Мельника, незважаючи на те, що громадяни ФРН навряд чи будуть покарані, українське дипломатичне представництво все ж вирішило ініціювати кілька кримінальних справ проти німецьких політиків.

Посол України вважає, що громадянство Німеччини і статус депутата не звільняє від відповідальності за відповідною статтею українського законодавства, покарання за якою передбачає до восьми років тюремного ув’язнення.

Андрій Мельник заявив, що диппредставництво розробляє можливість аналогічної відповідальності і в німецькому законодавстві.
Раніше, посол України вже виступав з різкими заявами на адресу депутатів ФРН від партії «Альтернатива для Німеччини», які теж відвідували Крим. У лютому 2018-го року Мельник говорив, що він «вправив мозок» депутатам цієї фракції.

Однак уряд ФРН жорстко поставив на місце посла України, давши зрозуміти, що він має всі права протестувати, але не має права вказувати, як чинити з громадянами Німеччини. Андрію Мельнику рекомендували займатися дипломатичною роботою, не втручаючись у внутрішні справи ФРН.

Німецькі депутати заявили, що їх неможливо налякати українськими погрозами. А німецький бізнес буде працювати там, де йому вигідно і з тим, з ким йому вигідно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*