Росія не дає Польщі скласти уламки літака

фото: Uran2000.livejournal.com

Польща буде скаржитися на Росію в Міжнародну організацію цивільної авіації (ICAO) щодо того, що російська влада не дає скласти уламки літака Ту-154М, що розбився в аеропорту Смоленська, на якому летіла делегація на чолі з колишнім Президентом Польщі Лехом Качиньским. Про це повідомив голова підкомісії з розслідування причин Смоленської катастрофи Антоні Мацеревич.

Також Мацкевич вважає, що Росія могла підробити бортові самописці, які були знайдені на місці катастрофи літака. Це може бути однією з причин того, що експертам, які працюють в Смоленську з 3 по 7 вересня, не дозволили скласти уламки літака, а лише оглянути їх.
“Маємо справу з ситуацією, коли є підозра у вчиненні фальсифікації”, – констатував він.

В день катастрофи літака, 10 квітня росіянами були знайдені дві “чорні скриньки” в хорошому стані, упаковані в поліетиленові пакети, а вже через 6 годин, після цього випадку, вони знайшли другу пару “чорних скриньок” в поганому стані, вже упаковані в паперові пакети.

5 вересня будуть оприлюднені невідомі раніше російські протоколи, які підтвердять, що під час розслідування катастрофи Ту-154М були допущені “значні фальсифікації”.

Довідка: 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому “Північний” біля Смоленська, розбився літак Ту-154М, на якому летіли президентське подружжя Леха і Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, громадські активісти. Загинули 96 осіб. Причини катастрофи до цього часу не відомі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*