Києву знадобляться 729 млн. гривень для погашення боргів «Київенерго»

фото: delo.ua

Ірина Луценко, яка представляє президента України у парламенті, повідомила, що Петро Порошенко звернувся до ВР з проханням виділити з держбюджету 729 млн. гривень. Гроші планують направити на погашення боргів компанії «Київенерго», яка довгий час забезпечувала жителів Києва гарячою водою та теплом. У разі якщо заборгованість не буде погашено, жителі столиці можуть зіткнутися з низкою проблем восени та взимку.

Після того, як у 2017 році закінчився термін договору між Києвом та «Київенерго», новим постачальником послуг стало створене підприємство «Київтеплоенерго». Однак через борги «Київенерго» за газ, «Нафтогаз України» відмовилася укладати договір з новим постачальником. Аргументували це, посилаючись на українське законодавство, де зазначено, що правонаступник може розраховувати на підписання нової угоди тільки після того, як виплатить заборгованість.

Влада Києва вимагає, аби компанія «Нафтогаз України» пішла на поступки та підписала договір. Крім того в Київраді впевнені, що проблема із заборгованістю повинна вирішуватися окремо від постачання газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*