У Дніпрі заборонили пісні артистів з Росії

фото: i.ytimg.com

На офіційному сайті Дніпровської адміністрації з’явилася інформація про те, що міська влада прийняла рішення про заборону пісень виконавців з Росії.

Відповідно до даного рішення, у місті заборонено транслювати пісні виконавців у транспорті, готелях, кафе та ресторанах та в низці інших громадських місць. При цьому уточнюється, що забороні підлягають пісні не тільки артистів з Російської Федерації, але й пісні вітчизняних виконавців, які не визнають, або сприяють агресії Росії щодо України.

Також зазначається, що при прийнятті подібної заборони адміністрація ґрунтувалася на Конституційних положеннях, а також виходила з наявної соціально-політичної ситуації в державі. Контроль за виконанням постанови доручили інспекції з благоустрою.

Зазначимо, що до цього в області через російські пісні постраждала працівниця районного відділення культури в місті Кривий Ріг Валентина Ігнатова. Жінка займалася організацією святкової програми, присвяченої Дню перемоги. Під час святкування була відтворена пісня «Поверніть пам’ять», автором якої є представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова. Даний твір автор присвятила російським бійцям в Сирії. Цей факт спричинив звільнення співробітниці відділу культури.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*