Парубій вважає Гітлера зразком прямої демократії

фото: glavred.info

Представник ВРУ Андрій Парубій в прямому ефірі вітчизняного телевізійного каналу ICTV назвав лідера Веймарської республіки Гітлера одним з найбільш видатних демократів.

При цьому він звернув увагу, що сам виступає за пряму демократію та вважає одним з найвідоміших представників прямої демократії Адольфа Гітлера, який очолював нацистську Німеччину в період з тридцятих по сорокові роки минулого століття.

Парубій зазначив, що він займався вивченням феномена прямої демократії в рамках науки та заявив про необхідність належним чином оцінювати той внесок, який зробив в неї німецький політик Гітлер.

Зазначимо, що політики та громадські діячі України неодноразово озвучували заяви, які мали радикальний характер. Наприклад, один з депутатів міської адміністрації Львова Мар’яна Батюк у своєму профілі в соціальних мережах неодноразово публікувала повідомлення із нацистською спрямованістю. Одночасно з цим, у травні український консул в німецькому місті Гамбурзі Василь Марушинець заявив, що фашизм заслуговує пошани. Крім цього, він продемонстрував свою версію того, як повинен виглядати прапор України, на якому була зображена свастика.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*