У ВРУ скасували мінімальні тарифи на цукор

фото: agro.alfa77.com.ua

У прес-центрі вітчизняної асоціації «Укрцукор» інформують, що на черговому засіданні ВРУ, яке відбулося цього вівторка, парламентарії ухвалили рішення про скасування мінімальних цін на цукор, а також про надання вітчизняним виробникам митних пільг.

При цьому подібний законопроект підтримали двісті шістдесят три функціонери. Таким чином, згідно з новим законом квоти для виробників цукру на внутрішньому ринку скасовані.

Голова одного з відділів асоціації «Укрцукор» Руслана Бутило пояснила, що до цього для отримання квот виробникам необхідно було зібрати великий масив документів, але зараз це вже не потрібно. Також ліквідуються мінімальні тарифи на продукцію цукрових заводів і на буряки. Таке рішення було прийнято на підставі того, що в державі виробництво перевищує попит. Зазначимо, що до прийняття цього закону на українських ринках встановлювалися мінімальні тарифи на цукор. Виробник не міг встановлювати ціни нижче вказаних. У всьому світі зараз ціни на цукор та буряк набагато нижче, ніж встановлений мінімум.

У той же час подібний закон розрахований на те, щоб стимулювати вітчизняних виробників. Для досягнення цього нардепи прийняли рішення про встановлення нульового тарифу митного збору на обладнання, яке необхідно для експлуатації у виробництві цукру.

Заступник міністра аграрної політики Олена Ковальова розповіла, що скасування мінімальних тарифів призведе до стабілізації цін на українських ринках, а також збільшить кількість виробників в цукровій галузі, що у свою чергу призведе до конкуренції на внутрішньому ринку.

Дія закону починається вже на наступний день після того, як він був опублікований.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*