Українцям слід підготуватися до магнітної бурі

фото: ukranews.com

У Лабораторії РАС повідомили, що 8 вересня Україну накриють магнітні бурі. Фахівці радять в цей час подбати про своє здоров’я, аби уникнути погіршення самопочуття.

Працівники лабораторії поінформували, що очікуються магнітні бурі 1-го рівня (G1). У наукових колах відхилення магнітного поля Землі від норми вимірюють за шкалою NOAA, відповідно до якої магнітні бурі класу 1 (очікуються в Україні) можна визначити за кількома факторами. Бурі такого рівня позначаються на роботі космічних апаратів, провокують міграцію тварин, впливають на наземні системи, а також в результаті такої бурі виникають відхилення в роботі енергетичних систем.

Фахівці впевнені, що неможливо повністю уникнути впливу магнітних бур, але є низка порад, які допоможуть легше перенести сильні зміни в магнітному полі Землі. По-перше, необхідно виключити з раціону шкідливу їжу, а також мінімізувати вживання алкоголю та кави. Замість цього, фахівці рекомендують їсти більше овочів і пити воду. Крім того, поліпшити стан можна шляхом здорового сну і максимального розслаблення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*