У ВРУ обіцяють створити новий проект щодо інформбезпеки

фото: 3.bp.blogspot.com

Згідно із повідомленням кореспондента українського телевізійного каналу NEWSONE, в Комітеті ВРУ з питань інформатизації та зв’язку почали розглядати законопроект щодо боротьби із загрозами національній безпеці держави в інформаційному просторі.

Голова комітету ВРУ Олександр Данченко повідомив, що в даному проекті існує ряд недоробок і це робить неможливим його розгляд на сесії. Він підкреслив, що законопроект буде відхилений, а після відправлений назад для доопрацювання. З даною позицією погодяться й керівники профільних організацій. Данченко заявив, що володіє точними відомостями про те, що профільні організації протягом останніх місяців проводили активні консультації з представниками вітчизняних спецслужб.
Частина питань була знята, ще частина – вирішена. Однак дані зміни не були занесені в проект, тому це робить неможливим його розгляд на цій сесії. Він підкреслив, що депутатом слід заново зробити законопроект, при цьому поліпшити його якість.

Відзначається, що ініціаторів законопроекту, а також представників Служби безпеки на засіданні комітету не було. Однак, Данченко додав, що для розробки положень законопроекту в парламенті організують робочу групу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*