ВМС Франції втрутяться у конфлікт між французькими та британськими рибалками

фото: s1-ssl.dmcdn.net

Інформвидання Reuters повідомляє, що французькі військово-морські сили висловили готовність втрутитися в ситуацію, якщо в морі знову з’являться конфлікти між рибалками Франції та Великобританії. Причиною таких конфліктів є контроль над доступом до дна, де рибалки з двох країн виловлюють морські гребінці.

фото: wbsm.com

З подібними заявами виступив голова французького Міністерства сільського господарства Стефан Траверт. Він заявив, що спори між французькими та британськими рибалками почалися ще 27 серпня в акваторії Ла-Маншу.

При цьому, французькі човни з рибалками оточили близько п’яти британських суден, таранили і кидали снаряди. Наголошується, що сили рибалок були не рівні. В результаті чого, британські судна змушені були покинути протоку.

На сьогоднішній день держави роблять усе можливе, щоб вирішити конфліктну ситуацію.

Зазначається, що протистояння між рибалками виникло п’ять років тому через різні методи улову гребінців. Французькі рибалки завершують ловлю гребінців вже на початку наступного місяця й відновлять її після п’ятнадцятого травня. У той час як британці можуть здійснювати ловлю протягом всього року. Проте рибалки з Великобританії не можуть підпливати до берегів Франції ближче, ніж на двадцять два кілометри, але мають право займатися ловлею в бухті Сени.

Французи впевнені, що якщо рибалки з Британії будуть займатися уловом морських гребінців цілий рік, то це призведе до винищення їх популяції.

Представники Великобританії та Франції проведуть переговори стосовно даного конфлікту вже в цю середу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*