Столичний митник придбав елітне майно в Києві за 400 тис. гривень

фото: 100realty.ua

За результатами розслідування Марини Ансіфорової для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» стало відомо, що начальник одного з відділів оперативного реагування столичної митниці Михайло Редько вніс у фінансову декларацію інформацію щодо придбання майна в ЖК «Альпійське містечко» за 400 тисяч гривень.
Сусідами по комплексу у Редька є син голови МВС Олександр Аваков, Олександр Наливайченко, а також Олександр Турчинов. Справжня вартість цієї квартири, яка має площу 141 кв. м, починається від 3 млн. гривень.

Даним житлом раніше володів майор Служби безпеки України Олександр Карамушка, якого затримали за хабар у розмірі 47,5 тисячі доларів.
Давид Нерсесян, оцінювач нерухомості, заявив, що низька вартість квартири може означати, що сторони намагалися зменшити суму податків. Він пояснив, що при продажу за 400 000 гривень податок за продаж нерухомості складе 20 000 гривень, але якщо продавати за 3 млн, то сума буде становити 150 000 гривень.

У фінансовій декларації зазначено, що це єдине житло співробітника фіскальної служби, але в ЖК «Альпійське містечко» він не проживає. З’ясувалося, що Редько разом з родиною перебуває в іншій елітній квартирі на Печерську.

Два роки тому затримали митника за керування машиною в стані алкогольного сп’яніння. Автомобіль BMW-X5, на якому Редько був зупинений, також не згадано в декларації, а записаний на батька співробітника митниці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*