В Англії суд почав процес ліквідації арешту активів «Газпрому»

фото: static.zakon.kz

Інформвидання ТАСС повідомляє, що в Англії відбулося закрите судове слухання щодо позову про скасування арешту активів підприємства «Газпром». Відзначається, що під час слухання були присутні юристи обох сторін. Саме слухання проходитиме протягом двох днів.

Зазначимо, що раніше згідно з рішенням суду підприємство «Газпром» повинно було виплатити «Нафтогазу» компенсацію, сума якої перевищує два з половиною мільярди доларів. При цьому дана сума розрахована на компенсацію за те, що підприємство не виконало постачання в повному обсязі. Близько трьох місяців тому в «Нафтогаз» повідомили про початок штрафних санкцій через арешт європейських активів «Газпрому» в низці країн.

Після цього російське підприємство направило позов до Апеляційного суду, який вже до середини червня дав позитивну відповідь стосовно клопотання підприємства та вирішив зупинити виконання рішення Стокгольмського суду. У відповідь на це, український «Нафтогаз» подав до шведського суду свої заперечення щодо цього розпорядження. Однак суд не змінив свого рішення.

Відзначимо, що зараз сума штрафів, які були висунуті «Газпрому» за те, що компанія не виконує постанови міжнародного суду, перевищила сто мільйонів доларів. «Газпрому» необхідно взяти на себе витрати за оплату послуг виконавців судового рішення, які роблять все можливе, щоб активи підприємства були заарештовані з метою компенсації заборгованості. Відзначається, що російське підприємство повинно буде заплатити штраф на суму сто мільйонів доларів, окрім заборгованості у два з половиною мільярди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*