Україна слідом за ЄС може відмовитися переводити годинник

фото: ukranews.com

Україна пильно стежить за ситуацією в ЄС щодо переходу на зимовий / літній час. Якщо Євросоюз відмовиться переводити годинник, то Україна внесе аналогічні зміни. У Міністерстві економічного розвитку України дану позицію пояснили тим, що країна націлена на інтеграцію в ЄС.

Представники Мінекономрозвитку впевнені, що якщо країна взяла курс на інтеграцію в Європейський Союз, то наступним кроком повинна стати імплементація європейського законодавства. Як тільки ЄС відмовиться від переходу на зимовий / літній час, Мінекономрозвитку планує звернутися в Кабмін, з проханням наслідувати приклад європейців. У міністерстві аргументують свою позицію тим, що переведення годинників не має економічного обґрунтування, крім того, це ніяк не впливає на кількість споживаної електроенергії.

Нагадаємо, що Європейський Союз може скасувати перехід на зимовий / літній час на основі результатів проведеного онлайн-опитування. Більшість респондентів (80%) підтримали дану ініціативу. Остаточне рішення планують ухвалити найближчим часом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*