«Укрзалізниця» пропонує знову підняти ціни

фото: news.pn

Виконуючий обов’язки голови правління «Укрзалізниці» Євгеній Кравцов пропонує підняти ціну на купе та СВ, і розділити потяги далекого прямування на категорії комфорту.

Чиновник повідомляє, що вартість фірмового купе складає 500-600 гривень, що є нижче за мінімально обґрунтований рівень у 800 гривень. За цим у «Укрзалізниці» просувають ідею щодо категоризацій потягів за рівнем комфорту. Так, державне регулювання цін зможе залишитися в категоріях «стандарт» та «економ», але на квитки категорії «комфорт» потрібно буде підвищити ціни до конкурентоспроможної.

В категорії «економ» Євгеній Кравцов пропонує залишити до 10 відсотків потягів далекого прямування, а решту підняті за категорією та ціною. Також, чиновник заявив, що вартість послуг залізниці повинна бути більшою за автобусні перевезення, але не бути вище за послуги авіаційного флоту.

Нагадаємо: 30 травня відбулося подорожчання цін на квитки «Укрзалізниці»  одразу на 12%. Це не останні зміні у вартості перевезень. Так, на 1 жовтня анонсовано наступне здорожчання.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*