Закордонних інвесторів відлякує українська корупція

фото: Blogs.informator.news

За багато років у колись незалежну Україну було залучено 50,1 млрд. доларів. За 2017-й включно – 2,2 млрд. доларів, адже саме тоді стартувало шістдесят сім свіжих проектів прямих іноземних інвестицій, загальною вартістю 1,8 млрд. доларів. Якщо порівнювати ці цифри з 2016-му або 2013-м роками, то це означає негативний результат.

У 2013-му були здійснені сто одинадцять проектів прямих іноземних інвестицій, з сумарним цінником в 4,8 млрд. доларів, навіть при обліку торгової війни” з Росією, і побоювання інвесторів з-за нестабільної політичної ситуації в нашій країні.

На сайті U. S. Department of State є огляд, в якому детально описана ситуація з українськими інвестиціями 2018-того року: «найважливіші обмеження для прямих іноземних інвестицій – це завжди бізнес-клімат та корупція. Закордонні інвестори нарікають на хабарництво, як на одну з головних проблем ведення справ».

До речі, Володимир Гройсман нещодавно згадував на своїй сторінці в соцмережі, що якщо українці хочуть їздити заробляти за кордон, то робочі місця необхідно створювати шляхом інвестицій. Але коли ж у нинішньої влади слова перестануть розходитися з ділом?

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*