Боргова петля України

фото: Glavnovosti.com

За повідомленням НБУ, у минулому місяці наша країна сплатила МВФ чергову частину боргу – майже шістсот десять мільйонів «зелених» і планує віддати ще сімдесят один мільйон у листопаді.

Але в українських новинах розповіли, що згідно з зобов’язаннями, до кінця року Україна повинна повернути борг в один мільярд доларів!

Виникає природне питання – звідки з’являться гроші у нашому багатостраждальному “бюджеті”?

Відповідь очевидна: до кінця цього ж 2018 року Нацбанк очікує на НОВИЙ ТРАНШ від МВФ – у розмірі два мільярди доларів. Можна припустити, що саме половина цієї суми піде на погашення боргу.

В такому випадку маємо майже абсурдну картину: ми беремо нові борги, щоб згасити старі, але основний борг не зменшується. Навпаки – він зростає і навіть страшно подумати до яких розмірів…. Страшно подумати, але можна припустити.

Довідка: за підрахунками Нацбанку, вже на початку поточного року загальний борг нашої батьківщини сягнув 2 000 000 000 000 гривень (2 трильйони)! Сягнув, і постійно продовжує зростати з кожним витком подібного «позички». Погодьтесь – це вже досить серйозні цифри для нашої економіки, які змушують задуматися, чи привільним курсом ми йдемо…

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*