Савченко нагадала про обіцянки Президента України

фото: Youtube.com

Народний депутат України Надія Савченко дала інтерв’ю українським журналістам у Шевченківському районному суді Києва.

Вона заявила, що обіцянки українського Президента про квітучу країну є порожніми. Але, найбільше Савченко зачепила мова Петра Олексійовича під час урочистості з нагоди нового навчального року. Він обіцяв, що незабаром «українські школярі будуть жити в ЄС», а українські пенсіонери «пити каву у Відні», тому як Україна отримала безвізовий режим з країнами ЄС. Швидше за все, на думку народного депутата, дані обіцянки Порошенка роздає своїм друзям, але ніяк не українському народу. Всі політики, які мають тісні зв’язки з Президентом за час його правління стали багатішими, але завдяки чому?

Що стосується дітей, які будуть навчатися за кордоном, Савченко відповіла, що ця обіцянка дійсно збулася, як раз таки його (Гаранта Конституції) діти там і навчаються.

Український уряд, як ми бачимо, дійсно обіцяє солодке життя українцям. Однак на ділі все зовсім інакше. Пенсіонери не можуть дозволити собі не те що філіжанку кави у Відні, як говорив раніше пан Порошенко, а й просто вижити, оскільки їх мізерна пенсія ледве дозволяє сплатити комунальні послуги та не померти з голоду.

Мабуть, єдине, за що можна сказати спасибі нинішній владі, так це за безвізовий режим з країнами ЄС. Адже тепер українці можуть без проблем їздити в інші країни, та здійснювати трудову діяльність за гідну заробітну плату.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*