Медичний скандал в “Охматдиті”

фото: Bykvu.com

За повідомленнями українських ЗМІ на поточний момент з відділення головної дитячої лікарні України “Охматдит”, в якому роблять пересадку кісткового мозку, масово звільняються провідні фахівці та весь медперсонал. Причиною тому став скандал в установі, і звинувачення лікарів, а також завідувача відділення трансплантації кісткового мозку Олега Рижака в порушенні робочих процесів із-за яких страждають діти – недбалість і корупція. Проте лікарі стверджують, що звільнили їх незаконно, через те, що з’явилися нововведення при трансплантаціях, що дуже не сподобалося МОЗ.

“З осені цього року ми вже могли б почати трансплантації від неродинних донорів завдяки співпраці з німецьким реєстром. Як тільки ми подали цей план – відразу почалися ці репресії. Комусь дуже вигідно відправляти дітей на лікування за кордон”, – стверджує Олег Рижак.

На сьогодні частина медперсоналу забрала свої заяви про звільнення, однак фахівців все одно не вистачає. Батьки маленьких пацієнтів, які знаходяться у важкому стані після складних операцій, хвилюються, що можуть зовсім не отримати потрібну саме зараз спеціалізовану медичну допомогу з-за цих «воєн».

Вже через місяць, тобто в жовтні, в «Охматдит» мають прибути фахівці з Канади, США, Італії, Литви для допомоги та надання дистанційних консультацій, однак у деяких рахунок йде на дні й чекати приїзду іноземних фахівців через місяць – довго. Але МОЗ цього не зрозуміти.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*