У Верховній Раді незадоволені роботою Супрун

фото: galinfo.com.ua

До прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернулася група депутатів Верховної Ради зі скаргою на в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун. Вони висунули вимогу звільнити Супрун з її нинішньої посади, оскільки вона продемонструвала некомпетентність відразу в декількох питаннях: реорганізація роботи Центру ТКМ «Охматдит» та фінансування програми лікування громадян України за кордоном.

Більшість членів Комітету ВР з питань охорони здоров’я (8 з 14) виступили з вимогою звільнити Супрун. Відповідну заяву вони зробили на засіданні, як Верховної Ради, так і Кабміну. Депутати комітету аргументували свою вимогу тим, що Міністерство охорони здоров’я скорочує фінансування лікування українців за кордоном. У 2018 році на реалізацію даного проекту потребували 692 млн. гривень, тоді як МОЗ затвердило бюджет в 389 млн. гривень, що у два рази менше. Крім цього, депутати заявили про необхідність відновлення роботи Центру ТКМ «Охматдит» та повноцінного фінансування розвитку трансплантації в Україні.

Депутати підсумували свій виступ тим, що мають намір звернутися в Національну поліцію, надати їм зібрану інформацію про діяльність МОЗ під керівництвом Супрун та притягнути її до відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*