В уряді посилюють заходи стосовно боротьби з неофіційним працевлаштуванням

фото: ukranews.com

Інформвидання «Урядовий кур’єр» повідомляє, що в середу відбулося чергове засідання уряду, під час якого міністри прийняли рішення про розробку та впровадження комплексу заходів, що спрямовані на боротьбу з неофіційним працевлаштуванням.

Відомо, що ініціатором подібних заходів виступило Мінсоцполітики. Дане рішення було прийнято для того, щоб побороти неофіційне працевлаштування. Згідно із цим розпорядженням, необхідно посилити контроль зі сторони державних органів і розробити систему методів для виявлення випадків тіньового працевлаштування.

До того ж, розпорядження передбачає перегляд документації органами виконавчої влади, яка повинна буде вносити свої корективи. Такі заходи необхідні для того, щоб посилити контроль за працевлаштуванням в державі.

Відзначимо, що до цього міністри прийняли рішення, яке передбачає спростування працевлаштування іноземних громадян в державі. Згідно з цим рішенням, ліквідується можливість відмови у реєстрації посвідки на проживання на тій підставі, що часові рамки приїзду іноземця до держави передують строкам отримання дозволу на оформлення трудових відносин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*