Гриценко заручився підтримкою «аутсайдерів»

фото: apostrophe.ua

Одним з претендентів на посаду нового президента України стане екс-міністр оборони Анатолій Гриценко, який має намір залучити у свою передвиборчу кампанію двох суперечливих українських політиків. За словами Гриценка, в його штабі працюватимуть Віктор Балога та Дмитро Добродомов, яких вважають скандальними та одіозними особистостями.

В українських ЗМІ вже назвали рішення Гриценка «нерозумним», оскільки, не маючи підтримки в суспільстві та залучаючи у свій передвиборчий штаб таких людей, як Балога та Добродомов, не варто розраховувати на перемогу. Проти Гриценка грає, як його власний імідж, так й імідж партнерів-«аутсайдерів». Екс-міністра оборони звинувачують у розкраданні майна відомства (з подальшим продажем), а також у знищенні української армії. Балога свого часу займався посередництвом між екс-президентом Віктором Ющенком і Партією Регіонів. Добродомов фігурував у справі Марії Столярової, яка працювала на ФСБ.

Рішення Гриценка щодо участі в президентських виборах зустріли негативно. Подібну реакцію ЗМІ і суспільства викликав також склад передвиборчого штабу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*