У Житомирській області тривають навчання з резервістами

фото: www.mil.gov.ua

У Житомирській області проходять навчальні збори з резервістами першої черги окремої десантно-штурмової бригади збройних сил.

У перший день зборів з резервістами провели заняття, на яких службовцям розповідали про наявні заходи безпеки у повсякденні. Крім того особливу увагу приділили заходам з бойової підготовки. В процесі навчальних зборів офіцери десантно-штурмової бригади проводили заняття із військовими, де розповідали та демонстрували на практиці, як потрібно поводитись зі зброєю, а також із технікою. Мова йшла й про заходи безпеки в ході проведення навчань з повітряно-десантної та фізподготовки.

Що ж стосується самої програми підготовки бійців, то її зробили дуже цікавою та насиченою. Бійців чекають практичні заняття зі стрільби, вони спробують керувати військовими бойовими автомобілями, та випробують свої сил під час стрибків з парашутом. Планується, що військові зможуть продемонструвати вже наявні уміння з надання невідкладної медичної допомоги, а також навички у мінно-вибуховій справі.

Зазначається, що в ході проведення занять по фізичній підготовці, військовослужбовці опанують бойову армійську систему. Дана система відмінно тренує кожного бійця.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*