У Флоренції ввели обмеження на прийом їжі на вулицях

фото: i.ytimg.com

Міська влада порахувала, що заборона перекусу – це хороший спосіб захистити місцевих жителів від туристів, які люблять купувати їжу в магазинах і організовувати перекус, ускладнюючи рух пішоходам.

Віднині діє санкція у розмірі 500 євро за приймання їжі на сходах житлових будинків і тротуарах. Дані обмеження діють лише на чотирьох основних вулицях.

До списку вулиць із забороною на приймання їжі виявилися Віа Де Нері, Пьяццале дельї Уффіці, Пьяцца-дель-Грано, Віа делла Ніна.

Обмеження починаються з полудня до трьох годин дня і шести годин вечора до десяти годин ночі. На даний момент за порядком на вулицях спостерігають волонтери, але вони не наділені повноваженнями – виписувати штрафи порушникам закону.

Також відзначимо, що після подібних пікніків туристів, утворюються поклади відходів і загублений недопалок може викликати займання сміття. Нагадаємо, що раніше в Техасі на фабриці в населеному пункті Остін сталася пожежа в результаті експериментів із позбавленням від відходів при виробництві чіпсів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*