У Дніпрі побили колишнього бійця батальйону «Дніпро-1»

фото: favoritenovakahovka.com

У Дніпрі колишнього військовослужбовця батальйону «Дніпро-1» жорстоко побили. Про це повідомив сам боєць і волонтер Олег Чистопольцев на своїй сторінці в соцмережі.

У вівторок ввечері в центрі Дніпра волонтер переходив проїжджу частину, заповнену потоком автомобілів. Один з водіїв спортивної зовнішності запитав у нього про причини радості. Оскільки екс-боєць був в гарному настрої, він відповів, що це його не стосується і запропонував їхати у своїх справах.

Чистопольцев попрямував до своєї машини й сів за кермо, проте до автомобіля підійшов той самий водій, відкрив двері та почав бити волонтера, як руками, так і ногами.

Після того як екс-бійцю вдалося покинути автомобіль, до його побиття приєднався і товариш агресивного водія. Він розповів, що зловмисники збили його з ніг, після чого здійснили ще ряд ударів.

В результаті побиття у колишнього військовослужбовця встановлено перелом руки, садна і гематоми.

Відразу після інциденту волонтер звернувся в правоохоронні органи. Однак наряд поліції приїхав після повідомлення через двадцять хвилин. На той час водій встиг підійти до своєї машини й втекти з місця злочину. Пізніше Чистопольцев відправився у відділення поліції та написав заяву за фактом нападу. При цьому він підкреслив, що подібні ситуації цілком можуть відбутися в будь-якому іншому регіоні, а не тільки в Дніпрі.

Відзначимо, що в цьому році Україну визнали однією з найбільш немиролюбних країн, виходячи з рейтингу в «Глобальному індексі миролюбності».

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Спасибі за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*