В Одеській області підліток знущався з дітей у притулку

фото: newsone.ua

Помічник керівника Одеського ОДА Артем Поланський на свій сторінці в соціальній мережі розповів, що в одному з притулків міста хлопчик ґвалтував і жорстоко знущався з дітей.

За словами Поланського, хлопчик потрапив в Одеський обласний притулок у 2015 році з хворобливим виглядом і тихою поведінкою. У 2017 році дитина залишилася без опіки, тому повинна була продовжувати перебувати в притулку.

Імовірно з початку зими 2017 року, коли підлітку було п’ятнадцять з половиною років, він показав своїх «бісів». Тоді хлопчик став в темний час доби бродити голим по притулку і намагався ґвалтувати дітей молодшого віку, а якщо йому відмовляли в бажаному, то він їх бив.

Поланський заявив, що виявити ці жахливі порушення вийшло ненавмисно, коли хлопчика планували перевести в інший Дитячий будинок із сімейним ухилом. Але його поклали до психіатричного медичного закладу.
Лікарі стверджують, що у хлопчика два діагнози «Девіантна поведінка і сексуальний розлад». Після цього провели бесіду із дітьми та дізналися дані факти. Також виявилося, що в притулку зникли картки, в яких фіксують психологічну роботу із дітьми.

За фактом бездіяльності служб порушено кримінальну справу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*