Мей збирається розширити санкційний список стосовно РФ

фото: vesti.lv

Британський прем’єр Тереза Мей повідомила, що збирається розширити санкційний список стосовно Російської Федерації. Причиною таких дій стало закінчення розслідування отруєння Скрипалів.

Голова уряду підкреслює, що факт приховування правди всіма способами Російською Федерацією, а також небажання відповідати за свої дії, ще більше посилює провину Росії.

Коли прем’єр коментувала оприлюднені правоохоронцями відомості стосовно співробітників російського ГРУ, які є винуватцями злочину, вона заявила, що зробить все, щоб перелік санкцій щодо Росії був збільшений.

Відзначається, що Британія подала в міжнародний розшук двох співробітників ГРУ Руслана Боширова та Олександра Петрова, які винні у справі Скрипалів. При цьому у Британії не мають наміру домагатися екстрадиції співробітників, оскільки Лондону це нічого не дасть, а Москва все одно їх не видасть. Однак в британській прокуратурі вже підготували всю необхідну документацію з вимогою видати винних громадян.

Нагадаємо, до цього повідомлялося, що в отруєнні сім’ї брало участь дві групи. Ще на початку весни екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію знайшли в одному з торгових центрів в Солсбері. Вони знаходилися без свідомості, оскільки їх отруїли хімічною речовиною «Новачок».

Після цих подій, двадцять вісім країн по всьому світу прийняли рішення відправити додому послів з Росії. Через кілька тижнів після подій, Юлія Скрипаль почала поправлятися, після чого, вирушила на військову базу в Британії. Однак у Російської Федерації всіляко заперечують свою причетність до події та намагаються знищити всі докази. Наприклад, в РФ почали зносити інститут, в якому було розроблено хімречовину «Новачок».

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*