В Італії продовжують скорочувати кількість безпритульних тварин

фото: informator.news

Італія демонструє стрімке скорочення кількості тварин, викинутих на вулицю або залишених без нагляду. Експерти пояснюють це тим, що в країні діє цілий комплекс заходів, як виховних, так і тих, які регулюються на законодавчому рівні.

Одним з останніх рішень уряду Італії стало введення кримінального покарання безвідповідальних господарів. Якщо людина викинула тварину на вулицю, на неї очікує тюремне покарання терміном в один рік, або штраф у розмірі 10 тис. євро. Крім того, не зможе уникнути покарання той, хто збив домашню або дику тварину на дорозі і не надав необхідну допомогу. Якщо людина стала свідком того, як постраждала тварина, вона може подзвонити по так званому «зеленому номеру».

Одним з ефективних методів мінімізації проявів жорстокості по відношенню до тварин є пропаганда етичного поводження із чотириногими. В Італії для учнів початкової школи проводять спеціальні уроки, на яких пояснюють, що необхідно піклуватися про тварин, проявляти доброту і любов до них. Крім того, для італійців стало нормою працювати в притулках або брати звідти тварин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*